Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения,
поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
На жаль, немає у продавця відправки за підпискою Для своїх. І довелося довго чекати відправки.
Олександр М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрей Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вячеслав П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все швидко, професіно, дякую
Олександр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Нормальний бур. Свою роботу робе норм.
Денис У.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максим Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Жахливе агроволокно! Повзе в руках, навіть розвернути з рулон не можна. Коли подзвонила продавцю зі скаргою на якість, менеджер сказав, ну Ви ж бачили, що це Китай, люди які купаються знають, що воно не якісне. Виходить, що це тлвар для людей які постійно не купають. Гроші вони повертати не будуть, бо пошкоджена упаковка, а як я мала побачити, що воно розвалиться в руках, в упаковці? Не раджу купувати в них ніякі товари! І напишу цей відгук всюди, де їх знайду, нехай люди знають, з ким мають справу
Тарас Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Виталий Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре. За останні роки це напевно найшвидше замовлення з усіх. Одразу зв'язалися зі мною і відправили товар. Був дуже здивований швидкістю, можливо ще з-за того що був лише 1 предмет, але навіть так набагато швидше таких замовленнь у інших.
Отзывы о компании 9119 Інтернет-магазин
На жаль, немає у продавця відправки за підпискою Для своїх. І довелося довго чекати відправки.
Все швидко, професіно, дякую
Нормальний бур. Свою роботу робе норм.
Жахливе агроволокно! Повзе в руках, навіть розвернути з рулон не можна. Коли подзвонила продавцю зі скаргою на якість, менеджер сказав, ну Ви ж бачили, що це Китай, люди які купаються знають, що воно не якісне. Виходить, що це тлвар для людей які постійно не купають. Гроші вони повертати не будуть, бо пошкоджена упаковка, а як я мала побачити, що воно розвалиться в руках, в упаковці?
Не раджу купувати в них ніякі товари! І напишу цей відгук всюди, де їх знайду, нехай люди знають, з ким мають справу
Все добре. За останні роки це напевно найшвидше замовлення з усіх. Одразу зв'язалися зі мною і відправили товар. Був дуже здивований швидкістю, можливо ще з-за того що був лише 1 предмет, але навіть так набагато швидше таких замовленнь у інших.
Гарна якість