




Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Винос тропічного душу | 449 мм |
| Висота штанги | від 760 до 1166 мм |
| Довжина шлангу | 1500 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Настенный |
| Розмір лійки | 75 мм |
| Розмір тропічного душу | 200 мм |
| Тип перемикача режимів душу | Поворотна ручка |
- Цена: 4 311 ₴



